Bożena Stachura

7,7
1 465 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bożena Stachura

Wprawdzie jestem kobietą, ale muszę przyznać, że w parze Marek-Grażyna (w M jak miłość) to ona przyciąga uwagę swoją niesamowitą urodą, a Marek jest dla niej po prostu za brzydki ! Szkoda takiej pięknej kobiety dla takiego przeciętniaka - chętniej widziałabym ją np. z przystojnym Tomkiem. No ale cóż, on widocznie woli swoją szkaradną Małgosię - tylko mu współczuć głupoty i braku gustu...

grazyna_raczynska

Malgosia szkaradna lol teraz to mnie naprawde wkurw myslisz ze Tomek poleci na takie paskudztwo czym wy sie podniecacie kolesie bez jaj i laski z brzyduli .Joanna Koroniewska jest przesliczna ;)

a nie wasza Grazynka wyszla na tym zdjeciu jak uposledzona umyslowo no w serialu gra juz taka ale filmografia jedziesz po Kozuchowskiej , Koroniewskiej a sama wygladasz jak Upior ;)



to tyle pusta Pussy a to fotki Joasi


http://www.jolalipka.com/joanna_koroniewska/fotosy/koroniewska3.jpg

http://i.wp.pl/a/f/film/088/88/24/0212488.jpg


zeczywiscie brzydal z niej ahaahhhahahahahhahah

ona powinna sie nazywac Bozena Starucha

grazyna_raczynska

Sprawia wrażenie niskiej i krępej, a w dodatku ma wygląda starej kobiety. Nic do niej nie mam, ale jest dla mnie wręcz brzydka.

użytkownik usunięty
Igraszka

Zastanawiam się co powoduje iż o aktorce, której uroda wyznacza nowe znaczenie słowu "piękno", ktoś może napisać, że jest brzydka. To chyba fakt, iż wspomniane osoby oceniają ją po jej roli w "M jak miłość" tłumaczy iż patrzą na nią przez pryzmat swego plebejskiego gustu i jarmarcznych kategorii. A przecież wystarczy zobaczyć jak gra Solange Sand w "pragnieniu miłości" by zrozumieć, że to najpiękniejsza aktorka polskiego kina wszechczasów i chyba nie sposób po obejrzeniu fragmentu w którym uwodzi Chopina, samemu się w niej nie zakochać. Podejrzewam że powyższe oceny, krzywdzące ten majstersztyk natury, to spostrzeżenia ludzi, którzy nie mają pojęcia czym jest piękno. Spieszę wyjaśnić, iż piękno to harmonia, to impresyjne doznanie, to wizualna poezja to ... Bożena Stachura. Ta aktorka to następczyni Grażyny Szapołowskiej w polskim kinie. Niestety, poziom polskiej kinematrografii nie jest obecnie kompatybilny z jej urodą i talentem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones