PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267511}
7,0 9 631
ocen
7,0 10 1 9631
6,0 7
ocen krytyków
Bezmiar sprawiedliwości
powrót do forum filmu Bezmiar sprawiedliwości

Bo przecież to film ambitny i grał mój ulubiony aktor - Jan Frycz. Byłam na spotkaniu z reżyserem i Saniewski to mądry facet, ale czegoś tu zabrakło. Powiało nudą, reżyser chciał zrobić coś na kształt dramatu sądowego. Wydawało mi się, ze to takie "odgapianie" od kryminalnych seriali i filmów amerykańskich i silenie się na moralizatorstwo. Strasznie mnie cholera ten film męczył :(

fido_3

Szczerze powiedziawszy w ogóle nie odczułem moralizatorstwa. Film mi się podobał. Kilka rzeczy było irytujących... ale nie wpłynęły na mnie jakoś. Film się mi nie dłużył, czekałem z niecierpliwością na kolejny fragment opowieści. I muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem.

ocenił(a) film na 6
fearless

OJ męczył, męczył...czekałam na koniec... powiało nudą...kilkuminutowe sceny, które nie wnosiły nic do wątku filmu, rzeczywiście - miało być dramatycznie a wyszedł po prostu bardzo ciężko opowiedziany film. Co z tego, że kolejny raz świetna gra aktorów, jeśli nawet to nie pomogło dłużyźnie...po tym filmie powiedziałam sobie - nigdy więcej polskich filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones