PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267511}
7,0 9 631
ocen
7,0 10 1 9631
6,0 7
ocen krytyków
Bezmiar sprawiedliwości
powrót do forum filmu Bezmiar sprawiedliwości

...co za głupi film !! przez większośc filmu insynuowanie wydarzeń - fabuły, gdzie postacie przedstawione w filmie m/i. "żona oskarżonego" to jedno a komentzre - scenariusz przedstawia Ją w innym świetle. BEZ SENSU! oglądać film w którym widz wysnuwa logiczne wnioski z tego co widzi na ekranie a za chwile "chodzi o tego szefa kancelari, która broni oskarzonego" słyszy całkiem nielogiczne i bezsensowne dialogi, NIE! poprostu za ciężki i bezsensowny jest ten film i tyle w temacie.

ocenił(a) film na 8
TobiWUJO

Szczerze mówiąc to nielogiczny jest Twój komentarz. Nie żebym na Ciebie naskakiwała, ale jest dla mnie tak niegramatycznie napisany, że zrozumiałam tylko ostatnie zdanie.

ocenił(a) film na 8
TobiWUJO

No cóż... Jeśli dajesz Waść 10/10 takim rzeczom jak "Nic śmiesznego" czy "Chłopaki nie płaczą", to w najmniejszym nawet stopniu nie dziwi mnie fakt, iż nie rozumiesz filmu który wymaga od widza posiadania minimalnej choćby zdolności myślenia. Właściwie to szkoda mojego czasu na komentowanie tego co tu usiłowałeś napisać, ale niestety jakoś nie potrafię zamilknąć kiedy mam do czynienia z siermięgą i intelektem na poziomie piaskownicy, tudzież budki z piwem.

deeper_darkside

" ale niestety jakoś nie potrafię zamilknąć kiedy mam do czynienia z siermięgą i intelektem na poziomie piaskownicy, tudzież budki z piwem" - CHYBA PISZESZ O SOBIE !! WIELKI inteligent się odezwał !! a poziom z budki z piwem etc. o którym piszesz powyżej to sobie w rodzinie znajdź !! bo do pięt mi nie dorastasz.

ocenił(a) film na 7
deeper_darkside

Pod budką z piwem to nie z jednym można głebokie tematy poruszyć, wierz mi, znam z autopsji ;) A to to nie wiadomo co to...

zimnybronx

- heheh dobre :))

ocenił(a) film na 7
TobiWUJO

Kapkę ambitniejsze kino i delikwenta przerosło? Nie przejmuj się, jesteś młody i może jeszcze dojrzejesz. Zresztą Chłopaki nie płaczą nie?

ocenił(a) film na 7
TobiWUJO

O i widzę że Ludzka stonoga Ci się trochę wymsła. Winszuję jak nic.

32ywis

- jak zobaczysz w swoim krótkim życiu TYLE filmów co ja, dennych, o tej samej fabule oraz scenariuszu przewidywalnym po 15min ogladania to i "Ludzka stonoga" Cię zaskoczy odmiennością, tylko trzeba mieć "otwarty umysł" bo widząc po Twoim profilu to troszkę w filmach "rocznikowo" jesteś do tyłu - życie to nie bajka !! PS. pozdrawiam ziomala z katowic :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones